Pracovník v administrativě Hradec Králové

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Pracovní místo pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • vykonávání opakovaných administrativních prací podle určených postupů
  • zadávání údajů do interních systémů banky
  • práce s kancelářskou technikou (PC, skener)
  • práce v bankovních aplikacích
  • práce s dokumenty

Co od vás očekáváme?

  • středoškolské s maturitou
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost
  • ochota vzdělávat se a rozvíjet
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práce na zkrácený úvazek
  • 5 dní dovolené navíc
  • 5 dní sick days
  • možnost dalšího vzdělávání
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • roční odměna
  • měsíční motivační odměna

Doplňují informace

Pozice: Pracovník v administrativě
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: ČSOB, Collinova 573, 500 03 Hradec Králové
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený úvazek - 6 hodin
Nástup: možný ihned

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Jitka Teplá
      (+420) 469 660 912

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.