Dne 6.5.2013, Hospodářké noviny zveřejnili článek - Dobrá zpráva pro lidi s lehčím postižením: stát na ně znovu přispěje.
Dne 6.5.2013, Hospodářké noviny zveřejnili článek - Dobrá zpráva pro lidi s lehčím postižením: stát na ně znovu přispěje.
Družstvo ERGOTEP získalo historicky jako první subjekt v České republice oficiální statut integračního sociálního podniku dle zákona č. 468/2021 Sb., o zaměstnanosti.
Naše spolupráce je příkladem propojení profesionální výroby interiérů a našich služeb. V rámci této kooperace se ERGOTEP podílí montáží výrobků, skladováním, logistikou, balením, expedicí a dopravou produktů pro společnost TPR.
ERGOTEP instaloval první automatizovaný externí defibrilátor v Proseči. K dispozici je na veřejně přístupném místě, přímo u hlavního vchodu do budovy ERGOTEPU, v ulici Zábořská 93, Proseč.